Op 19 juni was het de derde donderdag van de maand en dan is er bij Hattem Petanque de strijd om de Ten Wolde trofee. Twaalf keer is er de kans om punten te verdienen om die trofee te winnen en daar is veel animo voor. Een prachtige en gezellige avond met spannende en soms onvoorspelbare partijen.
In dit geval moesten de punten voor de eerste en de tweede plek worden gedeeld want Ben Kort en Peter Wolven hadden allebei die gewonnen partijen me een saldo van +18.
Ook de wekelijkse activiteiten waren zonnig en warm met op dinsdag succes voor John Scheffer als eerste en Jaap Smit op de tweede plek.
Bij het Bultmantoernooi op woensdag won Abdi Moussa, gevolgd door Joop de Wit.
Zondag 22 juni zou de zomercompetitie starten, maar doordat de verwachtingen daarvoor te zomers waren (meer dan 30 graden) wordt die dag later gespeeld.
verslag en foto: Ben Kort