IJsselmagazine 20 maart

Studiogast is Henri Slijkhuis. Hij is de schrijver van het nieuwe boek Landschapsgeschiedenis van de Noordoost-Veluwe dat wordt uitgegeven door de Bekenstichting. Sinds begin januari ligt het boek in de boekhandels in Apeldoorn, Vaassen, Epe, Heerde en Hattem. Het boek geeft een beeld van de gevarieerde geschiedenis van het landschap op de Noordoost-Veluwe en daarover gaat Henri in gesprek met Marijke. Het gesprek wordt opgefleurd met mooie muziek die de schrijver heeft uitgezocht.

In het tweede uur krijgt Marijke bezoek van Farah, Fay, Joshua en Mats; een viertal scholieren uit groep 7-8 van de Andreasschool. De school doet in de regio Noord-Veluwe mee aan de Textielrace om zoveel mogelijk textiel in te zamelen voor hergebruik. Dit is in de vorm van een wedstrijd waar ook nog wat mee te verdienen valt. Zij willen daar graag over vertellen en promoten op de radio en hebben zich daar grondig op voorbereid.

Wij hebben het overzicht van Nieuws uit Hattem en Omgeving van het tv -team van RTV Hattem. Wij laten gevarieerde muziek horen alsmede Muziek uit het Verleden.

Het programma wordt samengesteld en gepresenteerd door Marijke Riesebeek, technisch verzorgd door Jan Boeve. Redactie en regie, en gastheer: Gerrit Naber.

IJsselmagazine – informatie uit Hattem en de regio met gasten en interviews
donderdag 10.00-12.00 uur zaterdag 12.00-14.00 uur (herhaling)

🔊 Luister live Radio Hattem 📺 Kijk live mee ⏮️ Uitzending gemist?

 

 

Laat een reactie achter

Plaats alstublieft uw reactie
Vul je naam in