Hattem Actueel over ondernemerschap op H2O

In een nieuwe editie van Hattem Actueel op 11 april staat Bedrijvenpark H2O centraal, met aandacht voor groei, ondernemerschap en innovatie.
Johannes Stalenburg interviewt Piet Tulner, directeur Ontwikkeling van het bedrijvenpark. Hij vertelt over de groei en toekomstplannen van H2O, ‘een modern bedrijvenpark voor onder andere logistiek, handel, e-commerce, agro & food en maakindustrie, gunstig gelegen bij de A28 en A50’. Daarnaast spreekt Stalenburg met Peter Somers van Lens Verkeersleermiddelen en Nick van Dijk van El Tec Hattem. Beiden zijn gevestigd op het bedrijvenpark.

Live
De uitzending is altijd live te volgen op internet en tv, en op radio via FM 106.1, DAB+. Op www.rtvhattem.nl kan het programma zowel rechtstreeks als op een later tijdstip worden beluisterd.

Terugluisteren
De uitzending is terug te luisteren op Uitzending gemist en ook op Spotify of Apple Podcasts.