Hattem Actueel gaat op de culturele toer – en ook sportief

Hattem Actueel start zaterdag met een eerder opgenomen interview. Ton Vermeulen en Johan Huts vertellen uitgebreid over Toer de Dellen, het Alpe d’HuZes van de Veluwe waaraan iedereen kan meedoen zo vaak als hij wil om zoveel mogelijk geld op te halen voor de wensambulance Gelderland.

Rosanne Woudt, cultuurverbinder voor de gemeenten Epe, Hattem, Heerde en Oldebroek, is de eerste gast in Hattem Actueel. ‘Mijn taak? Alle culturele partijen ondersteunen – en dat is echt een feest! Ik kom bij een grote variatie aan bijzondere organisaties: van molens tot toneelverenigingen en van musea tot fanfareorkesten. Allemaal verschillend, maar verbonden door één ding: een groot hart voor kunst en cultuur.’

Daarna luisteren we naar Ben Bregman van ErfgoedGelderland. Hij nodigt ons uit om mee te gaan op ontdekkingstocht langs de Gelderse musea, met dank aan de podcast In de Verhaal van Gelderland.
De presentator René Arendsen springtmet de luisteraars door de geschiedenis van Gelderland, van de prehistorie tot nu. In deze podcast komt de luisteraar niet alleen meer te weten over de Gelderse geschiedenis, men ontdekt ook waar dit verleden in de provincie is te beleven.

Herman Weelink maakt zich klaar voor een immense fietstocht met collegas’ en studenten van Hogeschool Windesheim. Eind juni gaat hij een bijzondere sportieve uitdaging aan voor de Stichting Het Vergeten Kind. Ze nemen deel aan de Marmotte Granfondo Series, een van de zwaarste wielertochten van Europa door de Franse Alpen. Met de actie wil de groep geld inzamelen voor kinderen in Nederland die opgroeien in een onveilige of instabiele thuissituatie. Het gezamenlijke doel is 25 duizend euro.

Henri van de Vosse presenteert, Jan Boeve verzorgt de techniek en gastvrouw is Rikie Coster.

Meedoen?
Wilt u meewerken als presentator, van harte welkom! Stuur een mailtje naar redactie@RTVHattem.nl

Live en terugluisteren
De uitzending is altijd live te volgen op de website van de omroep, op tv, en op radio via FM 106.1, DAB+. Op
www.rtvhattem.nl kan het programma zowel rechtstreeks als op een later tijdstip worden beluisterd.

De uitzending is terug te luisteren op Uitzending gemist en ook op Spotify of Apple Podcasts.

🔊 Luister live 📺 Kijk live mee ⏮️ Uitzending gemist?

Luister Hattem Actueel ook terug wanneer het u uitkomt via Spotify of Apple Podcasts

Laat een reactie achter

Plaats alstublieft uw reactie
Vul je naam in