Vacature presentator Hattem Actueel

Wilt u meehelpen aan een informatief, onderhoudend en gezellig Hattems programma, kom dan eens praten om presentator te worden. We zoeken vanaf 1 januari 2026 collega’s voor de presentatie en productie van het radioprogramma Hattem Actueel dat elke zaterdagmorgen tussen 10-12 uur wordt uitgezonden.

Hattem Actueel is meer dan koffiedrinken met een microfoon erbij, maar die sfeer heeft ons programma wel. Als presentator zorg je samen met de gastvrouw en de technicus ervoor dat mensen zich op hun gemak voelen zodat er een goed informatief gesprek ontstaat.

Zo werkt het
De werkzaamheden beginnen met het verzamelen van nieuwsonderwerpen. U kunt putten uit een bron van persberichten die onze omroep elke dag ontvangt, en van nieuwsartikelen die de nieuwsredactie schrijft. Uiteraard helpen we. Maar geloof ons, als u houdt van zelfstandig werken in uw eigen tijd en ritme, en u durft met mensen in gesprek te gaan, dan heeft u het gauw onder de knie!
Ook in de studio helpen we u om het vak te leren. Ervaring is niet echt nodig, enthousiasme, nieuwsgierigheid en leergierigheid wel, en een aantal zaterdagmorgens in het jaar. U plant in overleg uw eigen uitzenddagen. Meedraaien kan in 2025, zelfstandig presenteren start in 2026.

Heeft u interesse? Kom zaterdagmorgen tussen 10.00 uur en 12.00 uur live meekijken in onze radiostudio in De Marke. (Na 12 juli hebben we een zomerstop tot 30 augustus)
Wilt u op een andere manier informatie? Dan kunt u contact opnemen via redactie@RTVHattem.nl We nodigen u uit voor een kop koffie.

Laat een reactie achter

Plaats alstublieft uw reactie
Vul je naam in